Gunnar Cyrén vas samt skål
2020-11-15
839642
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GUNNAR CYRÈN, vas, skål, slipat glarglas, Orrefors, numrerade, höjd 11 resp 19 cm
Smärre repor samt nagg