Taklampa tillskriven Hans Agne Jakobsson
2020-11-30
839612
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, tillskriven Hans Agne Jakobsson, 1900-talets tredje kvartal, mässingsstomme, glaskupor med rutslipad dekor, 6 ljuspunkter, höjd 60 cm.
Bruksslitage, ej funktionstestad.