Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
KARMSTOLAR, ett par, 1900-talets början, etikettmärkta Myrstedt & Stern Stockholm, klädda med randig textil sitthöjd ca 43 cm
Bruksslitage
839586
2020-11-18