Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
ORIENTMATTA, Nain, 1900-talets andra hälft, ull med med silkeinslag, ca 300x200 cm
Smärre slitage
839569
2020-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här