Hänkelskål i silver
2020-11-15
839535
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HÄNKELSKÅL, silver, 1800-tal, England, höjd ca 9 cm, vikt ca 197 g
Bruks och åldersrelaterat slitage