Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-11-15
839506
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mansporträtt, monogramsignerad och daterad EB -90, 55x47 cm
Repa