Okänd konstnär
2020-11-21
839218
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OKÄND KONSTNÄR, landskap, olja på duk, 1800-tal, 72 x 92 cm.
Krackelyr, färgbortfall.