Takkrona
2020-11-12
839067
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
TAKKRONA, barockstil, 6 ljusarmar, stomme i mässing, 1900-talets första hälft, höjd ca 62 cm
Smärre slitage, två skruvar saknas