Karl Axel Pehrson
2020-11-22
839045
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (Sverige, 1921-2005): Fantasifullt landskap, färglitografi, signerad, daterad 75 samt numrerad 84/360, bildstorlek 21,5 x 27,5 cm.
Någpt gulnad, ej examinerad ur ram.