Spegel 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets andra hälft, förgylld och bronserad, krön med genombruten dekor, höjd ca 310, bredd ink. krön 125 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, krönet med lagning, spridd bortfall av förgyllning

839039

2020-11-24