Skålfat Japan 1800-tal
2020-11-24
838992
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKÅLFAT, 2 st, Japan, 1800-tal, porslin, diameter ca 30-40 cm
Mindre skålfat med lagning, större med spricka