Teglashållare 4 st silver Sovjet
2020-11-22
838963
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TEGLASHÅLLARE, 4 st., silver, genombruten niellodekor, delvis förgyllda, höjd till handtaget ca 9,5 cm, vikt 353 g
ett glas senare och med litet nagg