Ray Stalje olja på duk
2020-11-13
838912
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
RAY STALJE (född 1947), olja på duk, osignerad, komposition i blått och grönt, 50x60 cm.
Fint skick.