Ray Stalje
2020-11-16
838903
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RAY STALJE (född 1947), olja på duk, "Gänget", osignerad, bildmått 77x85 cm.
Framstår i gott skick