Ray Stalje oljemålning
2020-11-14
838892
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RAY STALJE (född 1947): Komposition i rött, lila och grönt, olja på duk, ej signerad, 101 x 101 cm.