Miniatyrbyrå 1700-tal rokoko
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MINIATYRBYRÅ, 1700-tal, rokoko, 3 lådig, på senare underrede, fanerat i bl.a. valnöt, byråns höjd 29, 53x22, höjd med underrede 73 cm, nyckel finns
Förkortade ben, ytskador, en nyckelbussning skadad, nyckel finns
838865
2020-11-13