Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÖRJE HEDLUND (Född 1909), stilleben, olja på duk, signerad och daterad 1926, 37 x 41 cm.
838848
2020-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här