Golvlampa
2020-11-12
838809
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, mässing, 1900-talets första hälft, formad som pilaster vilandes på fotplatta med dekorativa djurtassar, höjd ca 130 cm
Bucklor, repor, slitage, något ostadig