Salvador Dali färglitografi
Klubbat för:
4 000 SEK
4 000 SEK
SALVADOR DALI (1904-1989): "Angoscia eterosessuale (Heterosexual distress)", ur "Les Vitraux", 1973, signerad samt numrerad Salvador Dali, 87x250, färglitografi, bildmått ca 40x41, mått inom passepartou ca 45x60 cm
Ej examinerad ur ram, smärre gulnad
838751
2020-11-16