Färglitografier England 1800-tal
2020-11-16
838665
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LITOGRAFIER, 4 st., 1800-talets första hälft, England, Hästkapplöpning, Epsom, bildmått ca 46x30 cm
Ej examinerade ur ram