Salladsbestick Minerva Paris
2020-11-20
838649
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SALLADSBESTICK, 2 dlr, silver, Minerva Paris, tidigt 1900-tal, silver samt bakelit, i originalschatull med förgylld dekor i form av akantus, längd ca 28 cm
Bruksslitage