Kaffekanna i silver
2020-11-16
838645
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KAFFEKANNA, silver, stämplad BHE, 1948, handtag i svärtat trä, höjd ca 22 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage