Ferdinand Lieberman för Rosenthal
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROSENTHAL, figurin, porslin, prinsessa hållande gyllende ägg vid gås, Ferdinand Lieberman, Rosenthal, 1900-talets första hälft, polykromt bemålad, signerad "Ferd. Liebermann", höjd ca 14 cm
Smärre slitage
838489
2020-11-15