Bordslampa mässing
2020-11-11
838402
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BORDSLAMPA, mässing, 1950/60-tal, höjd 62 cm
Bruksslitage, funktion ej kontrollerad, SAV ansvarar ej för funktionen