Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GLASBORD, 1900-tal, mässing samt skiva i rökfärgatglas, höjd ca 46 samt 100x100 cm
Zustandsbeschreibung
Bruks och åldersrelaterat slitage
838375
2020-11-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner