Joan Miro
2020-11-16
838316
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
JOAN MIRO (1893-1983): Komposition, färglitografi, signerad i plåten samt numrerad 113/300, ca 31x42 cm
Skrapmärken på signaturen