Silver 4 dlr
2020-11-10
838252
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅLAR, BÄGARE, TESIL 4 dlr, 1900-tal, svenska importstämplar, höjd ca 3,5-6 cm, totalvikt ca 233 g
Graverade