Franco Costa serigrafi
2020-11-15
838125
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FRANCO COSTA (1934-2015): "Houston 10 1981", signerad Franco Costa, numrerad 12/120, färgserigrafi, bildmått 77x52 cm