Skrivbord med uppsats
2020-11-10
838107
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKRIVBORD, med uppsats, 1900-talets början, Karl Johanstil, sargen med tre lådor, total höjd ca 110, 113x58 cm
Lagningar, senare bemålning