Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-11-10
838093
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stockholmsmotiv, otydligt signerad, olja på pannå, 50x60 cm
Smuts