Franco Costa serigrafi
2020-11-15
838032
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FRANCO COSTA (1934-2015): "The Card", signerad Franco Costa, numrerad II/XXX, färgserigrafi, bildmått ca 80x60 cm