Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG LINDBERG, 12 dlr, servisdelar, "Spisa Ribb", bestående av 5 koppar med 4 fat, 2 djupa tallrikar samt fat
Bruksslitage, repor, en kopp med spricka
838000
2020-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här