Silver sokerskål
2020-11-22
837991
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 350 EUR |
SOCKERSKÅL, silver halt okänd, stämplad IAE, invändigt förgylld, daterad med gravering 1821, bredd 21 cm, vikt 410 g