Nysilverbestick Chippendale
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BESTICK, ca 82 dlr, nysilver, modell Chippendale, bestående av: 12 matknivar, 12 matgafflar, 12 matskedar, 12 bordsskedar, 12 bordsgafflar, 10 smörgåsgafflar, 5 bordsgafflar, 2 udda knivar, 2 smörknivar, 2 geléskedar, 1 uppläggningssked
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis repor och märken
837919
2020-11-15