Bordslampor 1-par
2020-11-20
837824
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1-par, omkring 1900-talets mitt, porslin, fot i mässing, lampkupor i glas, höjd ink skärmar ca 60 cm
Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktion, sammankopplade, bruksslitage, krackeleringar