Franco Costa serigrafi
2020-11-10
837792
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FRANCO COSTA (1934-2015): "Io e Loro", signerad Franco Costa, numrerad 23/250, färgserigrafi, bladmått 70x100 cm