Franco Costa serigrafi
2020-11-10
837763
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FRANCO COSTA (1934-2015): "Nowegia", signerad Franco Costa, numrerad 155/200, färgserigrafi, bildmått 40x29 cm
Fläck