Franco Costa serigrafi
2020-11-10
837756
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FRANCO COSTA (1934-2015): "Swedish Challange", signerad och daterad Franco Costa -80, numrerad 99/250, färgserigrafi, bildmått 59x45 cm