Phillipe Starck ´´K Tribe S3´´ taklampa
2020-11-10
837639
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PHILIPPE STARCK, ´´K Tribe S3´´, taklampa, samtida, modellen fomgiven år 2005 för Flos, plykarbonat och akrylplast, höjd ca 46 cm, diameter ca 55 cm
Skador: Ej funktionstestad
Bruksslitage, ej funktionstestad.