Vägglampor/badrumsbelysning Tyskland
2020-11-22
837537
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VÄGGLAMPOR/BADRUMSBELYSNING, 5 st, 1900-talets första hälft, Tyskland, porslin med glaskupor, längd 25- 31 cm.
Bruksslitage, ej funktionstestade.