Vägglampor
2020-11-12
837529
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGLAMPOR (2) 1 par, 1900-talets mitt, 2 ljuspunkter i varje, mässing, kupor i mjölkvitt glas, höjd ca 32 cm
Slitage, funktionen garanteras ej