Öronlappsfåtölj 1900-talets första hälft
2020-11-19
837495
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets första hälft, höjd ca 100, sitthöjd 35 cm
Bruksslitage