Fiol 1800-tal

Fiol 1800-tal
Fiol 1800-tal
Fiol 1800-tal
Fiol 1800-tal
Fiol 1800-tal
Fiol 1800-tal

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIOL, 1800-tal, etikettmärkt, otydlig signatur, daterad 1893, senare fiollåda medföljer, längd ca 60 cm

Ingår i tema Musikinstrument

Repor, märken, delar saknas

837433

2020-11-19