Taklampa mässing
2020-11-12
837405
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing, 5 ljusarmar, höjd exl. upphängning ca 38, diameter 70 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, bruks- och ålderslreaterat slitage, repor och märken