Armband
2020-11-12
837402
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ARMBAND/KEDJA, 18 samt 14 k guld, brosch med heliotrop samt pärlemor, svenska import stämplar samt utländsk stämpel JP samt otydlig stämpel, total vikt exklusive brosch ca 21 g
Bruksslitage, mitten av kedjan försälngd med