Målning 1900-tal
2020-11-09
837396
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): blomsterstilleben, kopia efter äldre förlaga på museum Alte Pinakothek, München, olja på pannå, ca 47x64 cm
Krackelyr, repor