Klubbat för:
950 SEK
1 200 SEK
JOSEF EKBERG, "Sgraffito", vas, stengods, Gustafsberg, 1920, reliefdekor av blommor i blått mot turkos fond, signerad "Gustafsberg 1920 J Ekberg", höjd 27 cm.
Bruksslitage.
837197
2020-11-22