Vägglampa
2020-11-09
837183
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGLAMPA, 1930/40-tal, björk samt tenn, kupa i vit glasmassa, 56x26 cm
Slitage