Bordslampor 1 par
2020-11-09
837161
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1940-tal, patinerad metall samt svärtat trä, höjd 30 cm
Slitage och skador, saknar en fot