Bordslampa
2020-11-09
837153
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1940-tal, mässing, skärm i betmålad metall, höjd 49 cm
Skärm med bucklor, knopp med defekt gänga